Zdroje príjmov – ako vykryť dočasný prepad? Ako budovať ďalšie zdroje príjmov?

Nezaradené

0  komentárov

  • Home
  • Blog
  • Nezaradené
  • Zdroje príjmov – ako vykryť dočasný prepad? Ako budovať ďalšie zdroje príjmov?

Ako je možné, že si niektorí ľudia môžu účtovať hodinovú sadzbu v stovkách eur / hodinu?

Pri čom môžu častokrát pracovať zo svojej obývačky a nevystrčiť päty z domu?

Je to etické? Správne? Prečo sú vôbec iní ochotní na takéto podmienky pristúpiť – a dokonca takto vysokú sadzbu s úsmevom na tvári zaplatiť?

Tajomstvo vysokých príjmov nespočíva v manuálnom drení od rána do noci. Vytrvalosť je potrebné podporiť strategickou prácou a zvyšovať __D___U, ktorú iným dokážete priniesť.

Čo sa skrýva pod posledným, tajomným slovíčkom? Pozrite si video a zistite to z úst úspešného podnikateľa, Michala Kopeckého.

PS: Podobné tipy úspešných ľudí z rôznych oblastí uvidíte na tréningovom vysielaní ZDARMA “Ako v čase karantény ovládnuť svoje peniaze a pripraviť sa na budúcnosť”.

Kliknite, zistite viac a zarezervujte si svoje miesto zdarma >>

Textový prepis:

Keď sa bavíme o tom, akým spôsobom pristupujem k príjmu, tak ja sa snažím mať viaceré zdroje príjmu nezávislé od seba.

Aj keď aktuálne venujem hlavný čas do svojho biznisu, takže odtiaľ prúdi ten môj najväčší príjem, ale teraz som mal napríklad také obdobie, že aj moja výplata sa potrebovala priškrtiť.

Mal som nejaké bočné investície, ktoré som si vedel na čas stiahnúť a potom ich tam vrátit, takže príjmy mám z viacerých oblastí. A otázka bola: Ako si to zabezpečujem?

Tak to je tým, že ja investujem do vzdelávania, pretože ľudia chcú zarábať viac bez toho, aby najprv oni investovali, zvýšili hodnotu svojej hlavy a zlepšili nejaké tie svoje zručnosti, aby mali nárok zarábať viac.

Prečo by vám šéf zvýšil výplatu? Lebo máte vysokú hypotéku? Môže sa na vás z vysoka… viete čo. Pretože jeho nezaujíma to, že máte hypotéku, alebo dieťa, jeho zaujíma to, čo mu prinesiete a koľko ho budete stáť.

Takže v prvom rade sa zamerajte na to, či môžete byť prínosom pre toho druhého človeka, či už to bude šéf, zamestnávateľ, alebo nejaký klient. A to predpokladá, že máte nejakú zručnosť, nejakú kapacitu, niečo v hlave, čo tým druhým môže byť nápomocné.

Čím viac som investoval do vzdelania, tým viac sa mi to vrátilo a tým viac som si aj ja mohol pýtať. Ja som v mojom kurze o zvyšovaní príjmu zdielal, že keď som si ja robil spätne takú štatistiku, že koľko som ja zarábal za hodinu, tak moja hodinovka narástla niekoľko desiatok-násobne.

Dneska, keď idem pre niekoho niečo robiť, nejaká konzultácia, alebo keď chce niekto môj čas, tak aktuálne je to 200 eur na hodinu. Áno, niektorí sa teraz obracajú, že:

,,Ako si ty môžeš pýtať 200 eur na hodinu, lekári si toľko nepýtajú, alebo záchranári.”

Nie, ja mám taký prínos pre tých ľudí, že im dám know-how, ktoré sa im niekoľkonásobne vráti, takže ja si môžem pýtať aj 500, aj 1000, ale zatiaľ som v tomto skromný, ale aj k tomu príde, pretože viem tým ľuďom priniesť hodnotu.

Takže nie je to o tom, koľko si pýtam, ale akú hodnotu prinášam. Toto je odpoveď na tú otázku, že: ,,Ako môžem ja prinášať, ako človek, väčšiu hodnotu druhým?”

A tam už potom nejde o to, že koľko mi platia, ale čo oni z toho majú.


ŠTÍTKY


PREČÍTAJTE SI ĎALŠIE ČLÁNKY

TOTO robí aj Google! Spoznajte SILNÚ kľúčovú stránku úspešných a ako ju využiť aj vo svoj prospech

Prečo je morálnou povinnosťou čestných ľudí byť bohatý

Leave a Repl​​​​​y

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Vysielaním sprevádza: Lukáš Gregor, autor aplikácie JugLogic pre správu osobných financií

Spolu s exkluzívnymi hosťami:

Andy Winson

Erik Hoffmann

Michal Kopecký

Sledujte tréningové vysielanie:

Ako v čase karantény ovládnuť svoje peniaze a pripraviť sa na budúcnosť 

  • I. Príprava a základy - ako byť pripravený na všetky rôzne scenáre a zároveň sa správať antikrízovým spôsobom 
  • II. Budovanie návykov bohatých - prečo je práve DNES dôležitejšie ako kedykoľvek predtým eticky "kopírovať" správanie bohatých 
  • III. Stabilizuj a stúpaj - ako namiesto STRACHU posilňovať svoje bohatstvo a vďaka tomu viac pomôcť nielen sebe, ale aj ostatným