21-dňová výzva  Staň sa pánom peňazí 

Čo keby vám vďaka 15 minútam denne počas 21 dní začalo KONEČNE každý mesiac ostávať aspoň o 10% peňazí viac a vybudovali si stabilné základy pre bohatšie zajtrajšky?

arrow-down

Dovoľte mi otázku...

 

Pozreli ste sa niekedy vo svojom dospelom živote do zrkadla a pomysleli si - zaslúžil by som si VIAC peňazí?

 

Stalo sa vám, že ste si zakúpili niečo, po čom ste túžili, no radosť z nákupu už o chvíľu vystriedali výčitky a pochybnosti, či to bolo správne rozhodnutie?

 

Máte hrôzu z predstavy, čo by sa udialo, keby sa vám pokazí pračka alebo auto, a preto si chcete vybudovať svoju železnú rezervu, ale akosi vám každý takýto pokus vyšiel nazmar?

 

Pokiaľ áno, viem PRESNE, ako sa cítite.

Som Lukáš Gregor,

autor aplikácie JugLogic

Mal som to šťastie, že som mohol hneď po škole začať robiť to, čo ma baví. 


Od drobných webstránok, rezervačných systémov pre hotely či malé e-shopy som sa vypracoval k práci na projektoch pre ministerstvo školstva a spolu s mojim kariérnym rastom sa postupom času zvyšoval aj môj príjem...


Problém som na konci mesiaca mal ale stále rovnaký - tá prekliata nula na účte ma akosi stále prenásledovala, aj keď sa môj príjem postupne zvyšoval. Spolu s ním nekontrolovateľné stúpali aj moje výdavky.


Áno, to bolo zlé...


Uvedomil som si, že takto to ďalej nepôjde. Pochopil som, že aj keď je zvyšovanie príjmov dôležité, samo o sebe nestačí a je treba začať narábať s peniazmi systematicky.


Už som viac nechcel zažívať obavy z toho, že keď príde nečakaný výdavok, ako ho splatím a či sa budem musieť zadĺžiť.


Našťastie stačilo aplikovať drobné zmeny v spôsobe narábania s peniazmi, ktoré vyvolali lavínu udalostí a dnes už je všetko inak.

Čo znamená stať sa pánom peňazí

 • 1
  Pán peňazí pozná svoje čísla
  Otázka "môžem si to dovoliť?" v slovníku Pána peňazí neexistuje.
  Pán peňazí presne vie, kam jeho peniaze prúdia, aké má rozpočty, koľko má v rezerve, na vzdelávanie či len tak pre radosť a čo si môže dovoliť.


 • 2
  Život v stave finančnej pohody
  Pán peňazí plánuje už v čase, keď to ešte nieje nevyhnutne potrebné. Vďaka tomu sa dokáže pripraviť na nečakané udalosti, či byť v pohode, aj keby mu na pár mesiacov odpadol zdroj príjmov.

 • 3
  Pán peňazí si vytvára svoju vlastnú budúcnosť
  Pán peňazí preberá plnú zodpovednosť za svoj finančný stav. Vďaka tomu, že sa dopracoval do tohto bodu pozná spôsoby, ako strategicky zvyšovať svoj príjem. Naviac pravideľne investuje a kráča smerom k finančnej slobode.

Každý Pán peňazí:

 • check-circle-o
  Ovláda peniaze, peniaze neovládajú jeho
 • check-circle-o
  Má vo svojich financiách prehľad
 • check-circle-o
  Robí finančne gramotné rozhodnutia
 • check-circle-o
  Tvorí si strategické rozpočty
 • check-circle-o
  Myslí a uvažuje dlhodobo
 • check-circle-o
  Buduje svoj pasívny príjem
 • check-circle-o
  Využíva efektívne nástroje pre ľahšie dosahovanie svojich cieľov
 • check-circle-o
  Uvedomuje si, že peniaze nie sú príčinou všetkého zla
 • check-circle-o
  Najskôr zaplatí sebe
 • check-circle-o
  Uvedomuje si hodnotu svojho času
 • check-circle-o
  Zvyšuje svoju hodnotu a investuje do seba
 • check-circle-o
  Spoznáva cesty k zvyšovaniu svojich príjmov
 • check-circle-o
  Nemyslí len na seba a nezištne pomáha
 • check-circle-o
  Vie si dopriať aj radosť, kŕčovito svoje peniaze nedrží a dokáže spravodlivo oceniť čas a úsilie druhých
 • check-circle-o
  Peniaze využíva ako prostriedok k napĺňaniu svojich cieľov a k dobrým účelom
arrow-down

Ukážem vám, ako na to

3 týždne, 21 videolekcií z praxe a konkrétne témy vyskladané k čo najjednoduchšej implementácii do vášho života. Každý deň jeden malý krok k bohatším zajtrajškom.

Týždeň 1:

NESPÍME

Dajte STOP ochudobňujúcim návykom a vybudujte si stabilné základy k bohatším zajtrajškom 

Väčšina ľudí so svojimi peniazmi narába, akoby boli námesační. Akoby fungovali na akéhosi autopilota a nevedomky tak smerujú k životu vo finančnom strese.


Prvý týždeň sa naučíme, ako lepšie narábať so svojimi financiami. A to už s tým, čo teraz máte.


Naučíme sa, ako na VEDOMÉ utrácanie, eliminujeme zbytočné výdavky, spoznáme svoje peniaze, začneme plánovať, vybudujeme si podpornú infraštruktúru, začneme myslieť dlhodobo a staneme sa sami sebe efektívnym ekonómom.  

N.

Nepodľahuj


E.

Eliminuj

S.

Spoznaj

P.

Plánuj

Í.

Infraštruktúra

M.

Mysli dlhodobo

E.

Efektívny ekonóm

Týždeň 2:

STÚPAME

Spoznajte spôsoby a cesty, ako na kontinuálne a strategické zvyšovanie príjmov

Potom, čo sa pripravíme na vyšší obnos peňazí, sa pozrieme na princípy zvyšovania príjmov. Ako si popri práci zvýšiť svoj príjem? Ako v podnikaní zvýšiť obrat za rovnaký čas a úsilie, ako doteraz?


Nezáleží na tom, či je váš primárny zdroj príjmov zo zamestnania alebo z podnikania. V tomto týždni vám odhalím princípy, ako sa mne a mnohým ďalším podarilo v horizonte roka znásobiť svoj príjem.


Dozviete sa, ako konkrétne postupujú a napĺňajú svoje príjmové plány tí, ktorým ich príjem systematicky narastá.

S.

Stratégia


T.

Target

Ú.

Urgencia

P.

Prístup

A.

Akcia

M.

Matematika

E.

Exekutíva

Týždeň 3:

RASTIEME

Nevyhnutné základy zo sveta investícií

Akcie, ETF, fondy, komodity, kryptomeny, P2P pôžičky či dlhopisy a iné... 


Kto sa v tom má vyznať?! Svet investícií je v našom systéme zámerne prezentovaný, ako niečo zložité a nepochopiteľné, a preto s nimi väčšina ľudí zo strachu, že o svoje peniaze prídu, ani nikdy nezačne.


To je OBROVSKÁ škoda. Preto cieľom nášho spoločného tretieho týždňa bude pozrieť sa na investície z nadhľadu. Porovnáme si investície so špekuláciami, spoznáte matricu, podľa ktorej investujú tí najbohatší a zistíte, že investovať sa dá so ziskom aj bez toho, aby vám to zabralo hodiny a hodiny času.

R.

Raketoplán


A.

Analýza

S.

Spustenie

T.

Test

IE.

Investície efektívne

M.

Majetnosť

E.

Exaktnosť

Staň sa pánom peňazí

21 dní, vďaka ktorým natrvalo zmeníte svoj pohľad na peniaze a to, ako s nimi hospodárite

O autorovi výzvy


Som Lukáš Gregor, autor aplikácie JugLogic. Potom, ako som si pričuchol k osobnostnému rozvoju a spoznal princíp 7 džbánov k finančnej slobode vďaka knihe Mysli, Konaj, Zbohatni, som intenzívne začal spolupracovať s jej autorom, Andym Winsonom.


Spolupodieľal som sa na vzniku najpopulárnejšieho online programu na rozvoj finančnej gramotnosti Makač vs. Boháč, vidieť ste ma mohli na Andyho tréningoch, ako napr. Tajomstvo Mysle Bohatých, Majster Predaja či iných.


Systém, v ktorom žijeme nieje nastavený tak, aby nás podporoval v rozvoji v oblasti finančnej gramotnosti. Preto vnímam ako moju povinnosť pomáhať ľuďom nasmerovať sa k finančnej slobode a žiť tak slobodnejší a pokojnejší život. 

Čo získate, ak využijete túto predpredajnú akciu

Prístup k všetkým 3 modulom, ktoré na seba nadväzujú, ako dobre namazaný stroj. 21 videolekcií, na každý deň 1 konkrétna téma.


Úlohy a konkrétne akčné kroky, aby ste z každej lekcie vyťažili maximum. Všetky lekcie budete mať naviac aj v audioformáte pre stiahnutie a počúvanie napr. na cestách.

K výzve budete mať doživotný prístup a naviac získate aj ďalšie bonusové materiály, vďaka ktorým si vybudujete návyk značenia svojich financií, či spoznáte investície z nadhľadu.

arrow-down

Nasmerovali sa k bohatším zajtrajškom

Jedným z bonusov v tejto predpredajnej akcii je JugLogic Premium Multi na 2 mesiace zdarma.


Pozrite si, aké výsledky priniesol JugLogic niektorým z používateľov. VY budete mať okrem aplikácie aj nespravodlivú výhodu vo forme 21 dňovej výzvy a ďalšie bonusy pre ešte lepšie a efektívnejšie narábanie s osobnými financiami!

quote-right

Vďaka JugLogicu viem mesačne odložiť aj 100 Eur

“JugLogic je fakt veľmi nápomocná aplikácia, ktorú, ak sa bude ďalej vyvíjať takýmto smerom, budem veľmi rád dlhodobo používať.

Pred JugLogicom som mal vo financiách dosť veľký chaos a veľa krát som nevedel, kde skončili moje peniaze, ale vďaka JugLogicu viem mesačne odložiť aj 100 € a mám prehľad za čo míňam a viem okresať nepotrebné výdavky.”

Martin Kubík (Používateľ aplikácie JugLogic, obchodný zástupca)

quote-right

Přesně vím, kolik mohu kde utratit

“Aplikaci JugLogic využívám třetím rokem a jsem velice spokojený. Jinou aplikaci jsem v minulosti nepoužíval a výdaje si nezapisoval. Aplikace mi velice pomohla v řízení svých financí, je interaktivní a jednoduchá na používání.


Člověk má nádherný přehled, kam mu tečou jeho prostředky a tak si je může více korigovat. Díky aplikaci mám prostředky pěkně rozděleny do všech oblastí a přesně vím kolik mohu kde utratit. Lidé, kteří stojí za vývojem této aplikace ji neustále posouvají dále a tím zlepšují její využití.


Aplikace je skvělý pomocník na zprávu finančních prostředků. S čistým svědomím ji mohu jen doporučit.”

Michal Dostál (Používateľ aplikácie JugLogic, podnikateľ)

quote-right

Veľmi ma motivuje, že mi stále pribúda v džbánoch, kde si sporím na rôzne účely.

“Svoje príjmy a výdavky som si značila vždy, avšak ručne do zošita. JugLogic mi veľmi pomáha, je veľmi prehľadný, vizuálne príťažlivý a veľmi oceňujem, že za mňa počíta. Páči sa mi, že si môžem sama určiť podkategóriu a mať detailný prehľad. Mám lepšiu orientáciu v tom na čo utrácam peniaze a koľko. Veľmi ma motivuje, že mi stále pribúda v džbánoch, kde si sporím na rôzne účely.

Daniela Horínková (Používateľka aplikácie JugLogic)

Pre koho je táto výzva?