Mobilná aplikácia pre iPhone vo vývoji

9. septembra 2016

Jednou z rozsiahlych zmien Veľkej letnej aktualizácie, ktorú však voľným okom zatiaľ nevidno je synchronizácia výdavkov s mobilnou verziou.

juglogic-login-mockup

V blízkej dobe nájdete v app store aplikáciu JugLogic. Prvá verzia mobilnej aplikácie bude slúžiť primárne ako zápisník. Vďaka tomu už nebudete musieť spisovať svoje výdavky do počítača, ale budete si ich môcť poznačiť ihneď po nákupe.

Aplikáciu práve vyvíjame a testujeme na iPhone 6s plus a iPhone 5.

Plánovaný dátum spustenia je, pokiaľ pôjde všetko podľa plánov do 21. 10. 2016.

Dĺžku schvalovacieho procesu však nevieme ovplyvniť, ale verím, že bude tento rok dostupná mobilná verzia pre iPhone aj Android.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vylúčenie zodpovednosti:

JugLogic.com je vzdelávacia platforma a fórum na učenie sa a diskusiu o všeobecnej finančnej gramotnosti a správe osobných financií.

Žiadny obsah na tejto stránke nepredstavuje - alebo by sa malo chápať ako predstavujúce - odporúčanie na vykonanie akýchkoľvek transakcií s cennými papiermi alebo na zapojenie sa do akýchkoľvek investičných stratégií uvedených v obsahu našej stránky.

© 2016 - 2020 JugLogic s.r.o., so sídlom Ľubochnianska 4, 831 04 Bratislava, Slovenská republika
IČO: 50 372 475 | DIČ: 212 038 4706
email: [email protected] | t.č.: +421 948 802 082
Zásady spracúvania osobných údajovVšeobecné obchodné podmienky
>
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram