Ako sa zbaviť zbytočných výdavkov, prestať balancovať okolo nuly a začať budovať svoje bohatstvo na pevných základoch ešte DNES

Ako sa zbaviť zbytočných výdavkov, prestať balancovať okolo nuly a začať budovať svoje bohatstvo na pevných základoch ešte DNES

100% Garancia vrátenia peňazí

Hodnotenie používateľov:

8.8/10

JugLogic odporúčajú

Pred JugLogicom som mal vo financiách dosť veľký chaos a veľakrát som nevedel, kde skončili moje peniaze. Ale vďaka JugLogicu viem mesačne odložiť aj 100 € a mám prehľad za čo míňam a viem okresať nepotrebné výdavky.

Martin Kubík, obchodný zástupca

Ako získať JugLogic Premium nastálo a vyťažiť z neho maximum?

Všetky Premium funkcie sú vyvinuté so zámerom pomáhať uskutočnovať finančne gramotnejšie rozhodnutia ľahšie a rýchlejšie, ako kedykoľvek predtým.

1

Ako riadiť svoje peniaze podľa vzoru bohatých

JugLogic je ako jediný nastroj svojho druhu od základu postavený na najpopulárnejšom princípe riadenia osobných financií

JugLogic pomáha nasmerovať sa k finančnej slobode vďaka tomu, že je od základu postavený na princípe 7 džbánov k finančnej slobode. To vedie k tvorbe rozpočtov pre všetky dôležité oblasti života. Dajte zbohom nudným počtom a prenechajte ich radšej na JugLogic.


A to najlepšie? Systém 7 džbánov si veľmi jednoducho upravíte presne podľa svojich potrieb. Dnes, za rok či kedykoľvek, keď to práve budete potrebovať.


2

Ušetrite až 80% času vďaka jednoduchému prepojeniu s bankou

Prepojte si JugLogic s podporovanými bankami a značte si len výdavky v hotovosti

Nechajte značenie výdavkov na automat. Urobte si pohodlie, vyložte si nohy na stôl s čistým štítom a pocitom, že máte vo svojich financiách prehľad.


JugLogic sa sám naučí, kam má ktorý výdavok zaradiť. Stačí, keď mu to na začiatku ukážete, a potom bude stačiť značiť si už iba výdavky v hotovosti.

3

Dokonalý prehľad nielen v osobných financiách

Využite podúčty a majte super prehľad pod jednou strechou

Pridajte si k svojmu hlavnému účtu až 5 samostných, plnohodnotných podúčtov, akoby ste mali ďalšie účty, ku ktorým sa dostanete jedným kliknutím.


Majte tak perfektný prehľad nielen vo všich osobných, ale aj v rodinných, partnerských či podnikateľských* financiách.

* JugLogic primárne slúži pre pohodlnú správu osobných financií, ale s obľubou ho používajú aj živnostníci, či malé firmy. 

4

Ako odhaliť miesta, kde peniaze utekajú pomedzi prsty

5 stupňov zanorenia prináša skutočnú slobodu bez obmedzení

Chcete poznať svoje peniaze poriadne do hĺbky? JugLogic vás nelimituje na strohé kategórie a podkategórie, ale namiesto toho môžete sledovať svoje financie až do 5 podúrovní. A pri tom predvolene uvidíte všetko prehľadne a pohodlne z nadhľadu, tak, ako vám to najviac vyhovuje.

5

Zaznačte si svoje údaje už za 3 sekundy

Zbohom zbytočným zložitostiam - JugLogic je jednoduchý! Stačí suma a máte hotovo.

Stačí suma, jedno kliknutie a váš príjem či výdavok je uložený. Ostatné si upravíte, keď budete mať viac času.


Alebo si pri vytváraní môžete vybrať jednu z vašich najpoužívanejších kategórií, pričom sa váš príjem či výdavok automaticky označí ako skontrolovaný a budete presne vedieť, čomu ešte treba povenovať trošku pozornosti a čo už je v cajchu. 

6

Majte svoj prehľad vždy po ruke

Stiahnite si mobilný JugLogic a buďte skutočným pánom svojich peňazí

Výdavky platené v hotovosti nemusíte držať v hlave. Namiesto môžete využiť náš šikovný JugLogic do ruky a poznačiť si ich vždy, keď k nim práve dôjde.


Stačí k tomu chytrý telefón s Androidom alebo iPhone pripojený na internet a všetky svoje dáta tak máte okamžite k dispozícii na dosah ruky.

7

Ako ovládnuť svoje peniaze ľavou zadnou?

Získavajte odmeny, plňte úlohy, spoznajte databázu návodov a mnoho ďalšieho

Pokiaľ ste nový, vďaka úlohám sa naučíte používať JugLogic ľavou zadnou a naviac za ich splnenie získate príjemné odmeny.


Pokiaľ budete hľadať návod na prepojenie s bankou, pomôže vám s tým prehľadná databáza návodov.


Prácu vám naviac uľahčia užitočné hromadné akcie a pokročilé filtre, vďaka ktorým si s ľahkosťou nájdete presne tie údaje, ktoré vás práve zaujímajú.

Svoje príjmy a výdavky som si značila vždy, avšak ručne do zošita. JugLogic mi veľmi pomáha, je veľmi prehľadný, vizuálne príťažlivý a veľmi oceňujem, že za mňa počíta. Páči sa mi, že si môžem sama určiť podkategóriu a mať detailný prehľad. Mám lepšiu orientáciu v tom na čo utrácam peniaze a koľko. Veľmi ma motivuje, že mi stále pribúda v džbánoch, kde si sporím na rôzne účely.

Daniela Horínková, profesionálny rodič :)

Pred používaním JugLogic-u som si výdavky a príjmy značil len do excelovel tabuľky. Síce mi to stačilo, ale JugLogic mi ponúkol prehľadnejší a hlavne praktickejší systém. Po založení účtu na JugLogic ma zaznačovanie príjmov a výdavkov začalo tak nejak viac baviť a začal som tomu dávať väčšiu pozornosť, aby som mal prehľad nad svojimi peniazmi čo najpresnejší...

Michal Jednrišák, študent, online predajca

Zaistite si prístup k všetkým funkciám, ktoré eštelen prídu!

Poznáte svoj

Index finančnej slobody?

Udržte sa na ceste k finančnej slobode. Vďaka indexu finančnej slobody budete mať na očiach to najdôlejšie. Budete presne vedieť, či smerujete k finančnej slobode.


Zistite, kde sa práve nachádzate, koľko vám to ešte potrvá a koľko pasívnych príjmov potrebujete, aby ste boli finančne slobodný.


Prichádzajú 

AUTOMATIZÁCIE,
ako ste ich ešte nikdy nevideli

Predbežný termín uvoľnenia prvých automatizácií do 31. 12. 2019

Nové automatizácie prinesú omnoho viac, ako iba synchronizáciu s bankovými účtami.


Vďaka tejto pripravovanej novinke získate prehľad vo svojich financiách, ako ste to doteraz nikdy nevideli.


Nechajte JugLogic, aby urobil čo najviac práce za vás a vy si užívajte benefity a výhody perfektného finančného prehľadu a automatizovaných notifikácií, vďaka ktorým budete ukážkovým Pánom svojich peňazí!

Ako vám automatizácie pomôžu k ešte lepšiemu prehľadu BEZ strácania času?

 • Výbery z bankomatu sa zmenia na prevod, nie na výdavok
 • Notifikácie na e-mail či mobil podľa vašich potrieb a nastavení
 • Výdavok v jednom účte pribudne ako príjem v podúčte
 • Automatická kategorizácia a radenie podľa vašich potrieb
 • Prepojenie s Google tabuľkami či inými aplikáciami
 • Knižnica užitočných automatizácií, výber a nainštalovanie jedným kliknutím
 • To všetko podľa vašich potrieb a osobných preferencií

Prichádza

JugLogic akadémia

Predbežný termín uvoľnenia 4. kvartál 2019

Rozhovory s expertami, inšpirácia či nálož hodnotných informácií, vďaka ktorým na seba posun v oblasti finančnej gramotnosti nenechá dlho čakať. Kto chce zbohatnúť, potrebuje obohacovať svoju myseľ a naučiť sa stratégie vedúce k bohatstvu. A preto pre vás chystáme špeciálnu členskú sekciu, v ktorej budú pravideľne pribúdať hodnotné online kurzy, vďaka ktorým sa naučíte nie len lepšie hospodáriť so svojimi osobnými financiami, ale aj zvyšovať svoje príjmy či investovať!


Doživotný prístup k špeciálnej výzve, 21-dňovej výzve

Staň sa Pánom peňazí

Vybudujte si stabilný návyk značenia, pridajte sa ku komunite ľudí s chuťou zvyšovať svoju finančnú gramotnosť a staňte sa Pánom peňazí. Naučte sa, ako zvyšovať svoje príjmy, lepšie svoje peniaze chrániť a hospodáriť s nimi a ako ich rozmnožovať. To všetko počas pár krátkych, za to intenzívnych dní vďaka tejto špeciálnej výzve!


Vaše podnety, naše priority

Napíšte nám, čo vám chýba a my urobíme všetko pre to, aby sa to stalo skutočnosťou.

Vaša spätná väzba je pre nás kľúčová. Práve vďaka nej má JugLogic funkcie, ktoré má. Pri vývoji sa riadime troma kľúčovými prioritami:

 1. UŽITOČNOSŤ - Každá funkcia musí mať skutočný prínos. Preto aplikáciu nezahlcujeme zbytočnosťami, ktoré by vám aj tak nič nepriniesli.
 2. JEDNODUCHOSŤ - Vo svete financií je na náš vkus až príliš mnoho zložitostí. Aj preto my veci nekomplikujeme, ale snažíme sa ich doručovať v čo najjednoduchšej forme.
 3. RÝCHLOSŤ - Dbáme na to, aby každý mesiac pribudli ďalšie a ďalšie funkcie a možnosti a prípadné nedostatky a chyby opravujeme obratom pri ich odhalení. Okrem toho je pre nás dôležitá aj rýchlosť aplikácie.

JugLogic je viac, ako iba software.

Je to aj komunita tisícok používateľov, ktorí rozvíjajú svoju finančnú gramotnosť, poznajú a ovládajú svoje peniaze a snažia sa urobiť svet lepším a krajším miestom.

Ale nepočúvajte v tom len nás.

Tu je, čo nám niektorí z nich napísali:

Aplikaci JugLogic využívám třetím rokem a jsem velice spokojený. Aplikace mi velice pomohla v řízení svých financí, je interaktivní a jednoduchá na používání. Člověk má nádherný přehled, kam mu tečou jeho prostředky a tak si je může více korigovat. Díky aplikaci mám prostředky pěkně rozděleny do všech oblastí a přesně vím kolik mohu kde utratit. Lidé, kteří stojí za vývojem této aplikace ji neustále posouvají dále a tím zlepšují její využití. Aplikace je skvělý pomocník na zprávu finančních prostředků. S čistým svědomím ji mohu jen doporučit.

Michal Dostál, na voľnej nohe

Mám väčší prehľad vo svojich financiách. Vďaka nemu som ušetril desiatky eur mesačne.

Matúš Daňo, profesionálny vojak

Predtým som si znacila výdavky, ale len do Excelu, čo bolo veľmi nepraktické. Teraz používam aplikáciu na telefóne, čo je úplne super. Mám stále svoje výdavky pri sebe, môžem si ich hocikedy zaznacit. Som nadpriemerne spokojná a odporučila by som ho každému, komu záleží na svojich financiách alebo sa chce s nimi naučiť zaobchádzať. 

Paula Kamodyová

Hodnotenie používateľov:

8.8/10

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu!


Počúvame vašu spätnú väzbu a návrhy, ktoré pravideľne pridávame do nášho plánu vývoja. Je pre nás dôležité, aby bol pre vás JugLogic čo najprínosnejší, jednoduchý a prehľadný.


Už viac, ako 80% aktívnych používateľov ohodnotilo aplikáciu JugLogic 10 bodmi z 10! Vážime si vašu podporu a ďakujeme za spätnú väzbu, vďaka ktorej môžeme túto aplikáciu neustále vylepšovať.

Koľko JugLogic Premium stojí?

V tomto bode vás pravdepodobne zaujíma, "Ok a koľko to celé vlastne stojí?". So všetkým tým, čo získate v tomto balíčku nieje žiadnym prekvapením, že je jeho hodnota je 611 Eur. Čo je v skutočnosti iba bagateľ v porovnaní s tým, čo všetko vám to dokáže priniesť.


Ale - pretože ste sa dostali k tejto špeciálnej, časovo obmedzenej akcii, získate to všetko za podmienok, aké sa po skončení akcie už nikdy nezopakujú.


Namiesto toho, aby ste uhradili 611 Eur, alebo každý rok uhrádzali 95,40 Eur IBA za JugLogic Premium Multi, pokiaľ si zarezervujete JugLogic v tejto akcii, získate trvalú Premium Multi verziu teraz iba za 127 Eur.


A nielen, že získate Premium Multi verziu za jednorázový poplatok bez akýchkoľvek obmedzení nastálo, ale aj si tým zabezpečíte prístup k bonusom v hodnote 354 Eur ZDARMA.

uvádzacia AKCIA

Získajte JugLogic 2.0 Premium Multi nastálo!

Aplikujte princípy systému 7 džbánov k finančnej slobode jednoduchšie, ako nikdy predtým a získajte prístup k všetkým dnešným i budúcim Premium funkciám natrvalo.

 • Doživotná licencia na JugLogic Premium Multi v hodnote 257 Eur
 • Prioritný prístup ku všetkým budúcim novinkám a aktualizáciam
 • Prístup do plánovanej vzdelávacej členskej sekcii JugLogic Academy (uvolnenie v priebehu roka 2019) v hodnote 257 Eur
 • Prioritná podpora a odpovede do 24 hodín počas pracovných dní
 • Prístup do špeciálnej výzvy "Staň sa Pánom svojich peňazí" v hodnote 97 Eur

Hodnota:

611 Eur

Akcia DNES:

127 Eur

POZOR: Akciová cena má obmedzenú platnosť. Cena doživotnej verzie JugLogic Premium Multi bude pravideľne stúpať až na svoju plnú cenu. Poponáhľajte sa a získajte ju i s bonusmi v špeciálnej uvádzacej akcii, ako poďakovanie za vašu dôveru.

Neobvyklá 30-dňová 100% garancia vrátenia peňazí.

Sme si 100% istí tým, že sa vám vaša investícia do tejto akcie vráti mnohonásobne. Pokiaľ sa tak nestane, alebo vám JugLogic nebude vyhovovať, napíšte nám e-mail a my vám bez otázok vrátime späť vaše peniaze.