Všeobecné
Video

2 sily pre ochranu pred emočnými nákupmi

Lekcia 7 Kapitola 2 Modul 1

Spoznajte 2 extrémne jednoduché a účinné techniky, ktoré vás dokáže perfektne ochrániť pred aj tým najsofistikovanejším predajom.

SILA NÁKUPNÝCH ZOZNAMOV / NÁKUPNÝCH LÍSTKOV

Pamätajte na dôslednosť. Urobte záväzok sami voči sebe, že to, čo je na lístku, je váš nákup. Vďaka tomu sa naučíte lepšie plánovať a eliminovať rušivé podnety, ktoré majú za cieľ predať vám VIAC.

SILA ODKLADANIA

"TOTO musím mať!" Kedy naposledy ste sa stretli s týmto pocitom? Majte sa na pozore a nechajte pri ňom vždy "rozblikať" pomyselnú varovnú kontrolku. Nákup odložte o pár dní a zistite tak, či je táto emócia opodstatnená, alebo išlo iba o chvíľkový stav.

KOMBINÁCIA OBOCH PRÍSTUPOV - Zoznam želaní

Keď oba prístupy skombinujete do jedného funkčného celku, vytvoríte si tak svoj vlastný efektívny zoznam želaní. Vďaka nemu budete presne vedieť, čo máte v pláne nakúpiť, bez ohľadu na to, či ide o potreby do domácnosti, alebo niečo pre radosť.

Položky v tomto zozname si môžete zoradiť podľa priority, aby bolo jasné, čo plánujete zakúpiť najbližšie. Každej položke môžete určiť termín, do kedy ju potrebujete / chcete nakúpiť. Pre tieto potreby môžete využiť akúkoľvek jednoduchú aplikáciu na značenie poznámok.

MÁME TO V PLÁNE

Dobré správy - nákupné lístky / nákupné zoznamy a zoznam želaní plánujeme pridať do aplikácie JugLogic ako jednu z pripravovaných funkcií, aby ste okrem svojich osobných financií mali pod jednou strechou aj svoje uskutočnené či plánované nákupy.

SPOZNAJTE 5 JASNÝCH SIGNÁLOV PODVODNÍKOV

Emócia rýchlych a ľahkých zárobkov dokáže zatemniť aj tú najrozumnejšiu myseľ. Ochráňte svoje peniaze pred jasnými podvodmi, ktoré využívajú tie najnekalejšie praktiky, aby oklamali a podviedli bežných ľudí.

Zistite, ako ich identifikovať a ako sa proti nim ochrániť v článku na mojom osobnom blogu >

Leave a comment

Comment as a guest:

Name * E-Mail *
Website
Pen